Svařování

Se svařováním to myslíme naprosto vážně. Proto kromě zkušeného a certifikovaného personálu disponujeme také tím nejlepším a nejmodernějším vybavením od firmy Fronius. Tato zařízení nám umožňují svařovat všechny kovy a slitiny metodou 131 (MIG), 135 (MAG), 141 (TIG) a 111 (MMA). Pro zlepšení rozměrové přesnosti svařovaných výrobků nebo pro lepší odvod tepla ze svařence, používáme plazma-nitridované svářecí stoly značky Siegmund a svařovací přípravky.

3 ruční svářečská pracoviště pro svařování hliníku a nerezových ocelí …

  • 2 x MagicWave 3000 Comfort Job
  • 1 x TPS 320i Pulse včetně Push Pull hořáku
  • 1 x vozík FDV 22
  • 2 x TransTig 3000 Comfort Job
  • 1 x TPS 270i Pulse

Plně mechanizované pracoviště pro provádění nepřetržitých lineárních svarů

Pracoviště se skládá z vozíku FDV 22 napojeného na svařovací zdroj TPS 320i Pulse. Celý proces svařování je řízen přes vozík FDV 22, který se pohybuje po 3m dlouhé dráze, ve kterém je upnut svařovací hořák a umožňuje tak provádět nejenom kontinuální svary, ale i stehování.

Přivařování svorníků

LBS 90 slouží k přivařování závitových svorníků, svorníků bez závitu, plochých elektrokontaktů, izolatérských trnů, jakož i jiných součástí v materiálovém provedení ocel, nerez, mosaz a hliník. Tavná zóna je cca 0,1 mm, což umožňuje přivařování na plechy tloušťky 0,6-0,8 mm, aniž by došlo ke zbarvení nebo mechanickému poškození druhé strany plechu.

Svařovací rozsah: pr. 2,0 – 10,0

Materiály: ocel, nerez, mosaz a hliník

© foxt.cz · Úvod